(uuringu tasuta PDF raporti saamiseks sisesta e-posti aadress allpool)

Ligipääs infole on lihtsam kui kunagi varem. Inimestel tekib ootus saada teada, kuidas asjad tegelikult on. Ärisektorilt nõutakse üha rohkem avatust. Maine, usaldusväärsuse, kliendisuhte, töötajate ja finantsedu hoidmiseks peab neile ootustele vastama.

Ka Eestis on viimase poole aastaga hoogustunud debatt kliimamuutuste üle. Rahvusvaheliselt on keskkonna- ja kliimaküsimused jätkusuutliku arengu keskne teema. Kuidas asetavad Eesti ettevõtted end sellesse pilti?

Tahtsime teada, mis on Eesti tase:

Analüüsisime, kui avatud on Eesti suurima mõjuga ettevõtted – kui põhjalikult nad aastaaruannetes oma tegevuse sotsiaalset ja keskkonnamõju, juhtimispraktikat ning laiemat ühiskondlikku rolli käsitlevad.


Uurisime 100 suurima mõjuga ettevõtte 2018 aastaaruandeid (loe, miks just aastaaruanded). Hindasime, milliseid teemasid nad kajastavad ja kuidas kirjeldavad seda, mis on finantsnumbrite taga – mis põhimõtete järgi ettevõtet juhitakse, kuidas inimestesse, keskkonda ja ühiskonda tervikuna suhtutakse. Hindasime ka aruannete koostamise kvaliteeti.

Tulemused:

Lae põhjalikum kokkuvõte siit alla:
Uuringu täisraporti saamiseks sisesta oma e-posti aadress ja vajuta nuppu. Nii saad ligipääsu PDF failile. Ära muretse, me ei hakka spämmi saatma ja hoiame andmed kaitstud.

Email again:

Raportist leiad lisaks koondtulemustele:
  • aastaaruannetes kõige põhjalikumate aruannetega ettevõtete (nn TOP15) nimed;
  • tugevamad ja nõrgemad alateemad ning iga kategooria detailsed tulemused;
  • eri tüüpi organisatsioonide võrdluse (börsi- ja riigifirmad; Eesti ja väliskapital);
  • muutused võrreldes eelmise aastaga;
  • olulisemad tähelepanekud ja ettepanekud, riskid ja võimalused.

Telli personaalne diagnostika ja tagasiside:
Kui tahad teada oma organisatsiooni detailseid tulemusi, võrdlust teistega ja soovitusi oma aruande arendamiseks, siis kliki siia. Pakume personaalset diagnostikat ka neile, kelle raporteid uuringu raames ei analüüsinud - hindame teie aastaaruannet eraldi.

* * * * *

Kontakt:

Marko, marko@sustinere.ee, 5621 2898

Soovi korral kutsu meid uuringu tulemusi, järeldusi ja maailmatrende silmast-silma tutvustama.