Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi koostööpartnerina pakume kõikidele indeksis osalenud ettevõtetele kahe tunni väärtuses tasuta nõu.

See on hea võimalus saada praktilist inspiratsiooni ja ideid, kuidas vastutustundliku ettevõtluse valdkonda oma ettevõttes edasi arendada. 

Kuna meie ei ole kuidagi ankeetide hindamisega seotud, siis 2-tunnisel kohtumisel ei keskendu me niiväga indeksi ankeedi sisu lihvimisele (kuigi juhime võimalusel tähelepanu puudustele sealgi). Me tõstame esile võimalused ja arutame koos teie tiimiga, kuidas saaksite ühiskondliku vastutuse teemat oma põhitegevuse toetuseks paremini tööle panna.

"Kohtumine ja arutelu Sustinerega tekitas konteksti juba tehtud töö ümber, andis süsteemsema lähenemise ja uusi mõtteid ning inspireeris." (Konekesko Eesti)

Sammhaaval:
1. Anna huvist teada ja lepime kokku 2-tunnise kohtumise aja
2. Sina saadad oma ettevõtte indeksi ankeedi meile ettevalmistuseks
3. Kohtume ja me tutvustame oma soovitusi

Oled huvitatud? Me tuleme Sulle hea meelega ise külla. Kirjuta aja kokku leppimiseks Markole (marko@sustinere.ee) või täida see hästi lühike vorm siin (1 minut)

Kuna anname oma teadmisi sel korral tasuta, siis on see Sulle ju riskivaba!

Sustinere meeskond koosneb praktikutest, kellel on pikaajaline kogemus jätkusuutliku ettevõtluse arendamisel, sh. indeksi endiste hindajate ning arendajatena - Maris Ojamuru ja Marko Siller. Loe meie kohta lähemalt.

"See oli väga professionaalne tagasipeegeldus - erapooletu, aus ja avatud. Soovitused, mille saime, olid meile väärtust loovad ja olulised. Sustinere pakutud kokkuvõte oli sisuline ja andis selged suunised, kuidas edasi liikuda." (Saint-Gobain Glass Estonia)