Kõik juhid ja spetsialistid, kes te vastutate ettevõtte kliendikeskse arengu, kliendisuhete ja -teeninduse eest:
kutsume teid osalema praktilises
"Kliendikogemuse juhtimise meistriklassis"
mis on meile teadaolevalt esmane kursus Eestis, mis loob selge seose ettevõtte kliendikesksuse ja loodava kliendikogemuse vahel.
* * * * * * * * * * * * * * * *
8-15 osalejat | 3 õppepäeva | personaalne  kohtumine
laval vaid pika kogemusega praktikud


"Väga kasulik, hästi läbi viidud, head külalisesinejad ning väga põnevad kaasosalejad."

"Väike grupp, elav arutelu, kogemuste jagamine oli aktiivne."
Sama kursuse nr 1. lennu osalejate tagasiside, vt ka fotosid

Klientide kogemus Sinu ettevõttes sõltub rohkematest teguritest kui vaid eesliini teeninduse tase. Tervikvaade (ettevõtte kliendikeskne toimimine)- sellest me meistriklassi luues lähtusimegi. Osalemise käigus saad analüüsida enda ettevõtte tegevusi ja mõelda, millele oleks vaja täiendavalt keskenduda. See annab Sulle võimaluse disainida enda firma või valdkonna vajadustest lähtuv tegevuskava kliendikogemuse terviklikuks ja teadlikuks juhtimiseks.

Tead juba, et tahad kindlasti osaleda - registreeri siin
Muidu aga loe täiendava info saamiseks edasi.

_________________

Miks osaleda?

Tervikvaade: saad teadmised kliendikeskselt toimiva ettevõtte tervikvaatest ja praktilised tööriistad kliendikesksuse arendamiseks ja kliendikogemuse juhtimise süsteemseks ülesehitamiseks.

Praktiline: analüüsid enda organisatsiooni tugevusi ja arengukohti, saad ideid ja inspiratsiooni ning soovi korral luua oma ettevõttele tegevuskava       kliendikesksuse kasvatamiseks 

Võrgustik: saad praktikute toe ja kogemused - koolitajad, esinejad ja teised osalejad, lisaks personaalne nõustamise-sessioon

_________________


3 õppepäeva ajakava:

 1. Kliendikeskne ettevõte: kliendikogemus kliendi ja ettevõtte vaatest; klienditeekonna kaardistus ja seotud protsessid [3. märts 2020]
 2. Kliendikesksuse ja kliendikogemuse mõõtmine, analüüs ja prioriteetide seadmine [24. märts 2020]
 3. Kliendikeskse organisatsiooni arendamise ja kliendikogemuse kujundamise arendustegevused ning nende juhtimine [14.aprill 2020]

+ Individuaalne kohtumine [osalejale sobival ajal aprill 2020 kuni juuni 2020]

Vaata õppepäevade täpsemat sisu siit lehelt (kliki, avaneb uues aknas).

_________________


Meistriklassi viivad läbi:

Katri Rohesalu (Linkedin) | meistriklassi eestvedaja ja koolitaja

Katril on 18 aastat kogemust Swedbanki Eesti, Baltikumi ja Rootsi üksustest, kus ta vastutas kliendikogemuse juhtimise ning seda toetavate süsteemide loomise ja arendamise eest. Ta on töötanud jaekaubanduse juhina Baltika Grupis, kus juhtis ka kliendikogemuse valdkonda. 2018 kevadel kaitses Katri magistritöö, mis käsitles kliendikogemuse juhtimise ning personalijuhtimise omavahelisi seoseid. Sustineres on tema vastutada ja arendada kliendikesksuse ja kliendikogemuse teenusliin. Katri on olnud läbi oma tööaastate kliendikesksuse, klienditeeninduse ja -kogemuse koolitustega tihedalt seotud. Nii tellija kui läbiviijana.  


Andrus Kotri (Linkedin) | koolitaja

Andrusel on kogemust kliendisuhte juhtimisel alates turu-uuringutest ja kliendibaasi kasumlikkuse analüüsist kuni strateegiliste plaanide ja mõõdikute loomiseni. Ta on nõustanud konsultandina ettevõtete juhte ning ka ise strateegiaid Omnivas ja Baltikas keskastmejuhina ellu viinud. Ta on kirjutanud doktoritöö kliendikogemuse tekitamisest ja juhtimisest. Andrus teab tehnikaid, mis aitavad mõista milline kliendikogemus konkreetse ettevõtte klientide südamed võidab.


Lia Ratnik (Linkedin) | koolitaja

Lia on koolitaja ja konsultant, kes on inimeste arendamise valdkonnas töötanud 22 aastat, sh 15 aastat Swedbankis. Ta omab rikkalikku kogemust nii juhtide koolitaja kui arendusprogrammide kujundaja ja läbiviijana. Lial on personali arendustöö kogemus Swedbank Grupis, kus ta oli tipptasandi muutuste väljatöötaja ja koolitaja. Täna on ta DreamLeaderi partner ja konsultant.  

Maarit Vabrit-Raadla (Linkedin) | koolitaja

Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väike-ettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (üle 6 aasta ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab.ee, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks.

_________________


Praktiline info:

Meistriklass toimub Tallinnas (täpne asukoht selgub veebruaris 2020).

Koolituspäeva kestus 9.00- 17.00

Grupi suurus on 8-15 osalejat - piisavalt väike, et leida kõigi jaoks aega; parajalt suur, et tekiks kogemuste paljusus. 


Sestap registreeri end kohe kas kogu kursusele või erinevatele koolituspäevadele. 

_________________


Registreerimine 2020 aasta kevadisse meistriklassi on avatud:


Meistriklassis osalemise investeering:

 1. Kogu kursus (3 päeva) 740 eurot+km. Selle eest saad 3 õppepäeva, materjalid, kohvi-ja lõunapausid, 2 h nõustamise-sessiooni) - registreeri siin
  • Kui ühest organisatsioonist osaleb rohkem kui üks inimene, siis on kogu kursuse osalustasu 690 eurot+km iga osaleja kohta. 
 2. Kaks valitud koolituspäeva 575 eurot+km. Selle eest saad 2 õppepäeva, materjalid, kohvi- ja lõunapausid, 1,5 h nõustamise- sessiooni)- registreeri siin
  • Kui ühest organisatsioonist osaleb valitud kahel koolituspäeval rohkem kui üks inimene, siis on osalustasu 525 eurot+km iga osaleja kohta.
 3. Üks valitud koolituspäev 295 eurot+km. Selle eest saad õppepäeva materjali, kohvi- ja lõunapausi, 1h nõustamise- sessiooni)-  registreeri siin
  • Kui ühest organisatsioonist osaleb ühel koolituspäevast rohkem kui üks inimene, siis on päeva osalustasu 245 eurot+km iga osaleja kohta.

_________________


Kontakt:


Küsimuste korral palun võta julgelt ühendust meistriklassi eestvedaja
Katri Rohesaluga (5340 6545 või katri@sustinere.ee)