Filtreeri postitusi

Intervjuu! Dave Ulrich - värvikas ja rikastav persoon

Ilmselt suurem osa ettevõtte strateegia ning töötajatega toimetavatest juhtidest on kuulnud Dave Urlichi nime. Kuid Sulle siiski ei meenu, kes ta on, siis tea, et teda on nimetatud üheks mõjukamaks mõtlejaks HR (Human Resources) valdkonnas. Ta on professor, kirjanik, juhtide koolitaja ja konsultant ning sellele lisaks ka väga värvikas isiksus. Tegime temaga intervjuu, mida saad nüüd siin lugeda!


Kliendikogemuse Juhtimise Meistriklassi 1 lend

2018 oktoobris ja novembris toimus Sustinere esimene Kliendikogemuse Juhtimise Meistriklass. Sellest, mida tegime, millised olid saadud kogemused ja edasised plaanid saabki järgnevalt lugeda.  

Arvamusfestival 2018 arutelud - mida valida?

10-11. augustil toimub Paides kuues Arvamusfestival. Pea 200 toimuva arutelu teemad on haridusest terviseni, töökohtadest kuni Eesti visioonini, tehnoloogiast integratsioonini. Iga aktiivne ja mõtlev inimene peaks leidma sobiva. Kus kuulata ja kaasa rääkida ärisektori ühiskondliku mõju ja vastutuse teemadel? Toome välja oma 8 soovitust.

Sustinere aastaraamat 2017

Jah, aeg lendab. Linnutiivul. Puuringe tuleb üha juurde. 2017 on tegelikult juba ammu minevik. Kuna kevad-suvi on aastaaruannete aeg, siis on paslik küsida, milline oli Sustinere esimene tegevusaasta? 

Arhiiv