Case study: Taksionoomia-alane aruandlus Harju Elektrile
Suure börsiettevõttena on Harju Elekter alates 2022. aastast kohustatud oma aastaaruandes kajastama, milline osa kontserni tuludest, investeeringutest ja tegevuskuludest on keskkonnasäästlik Euroopa Liidu kestlike majandustegevuste klassifitseerimissüsteemi – taksonoomiamääruse – kohaselt. Sustinere toetas Harju Elekter kontserni esimest taksonoomia-alast aruandlusprotsessi kolme kuu vältel.
Case study: Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemade ja strateegilise tegevusplaani loomine aastaks 2021-2023
Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemade ja strateegilise tegevusplaani loomine aastaks 2021-2023
Ülemiste keskus on Eesti suurim ja populaarseim moe- ja meelelahutuskeskus. Ülemiste keskuse jaoks on oluline teadlikult juhtida oma tegevusest tulenevaid mõjusid ja käituda vastutustundlikult. Projekt „Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemad ja strateegiline tegevusplaan 2021-2023“ viidi ellu koos Ülemiste keskuse tegevtiimi ja huvigruppidega ajavahemikus sept 2020 - mai 2021. Projekti teine osa „Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse juhtimisraamistik“ teostati nov-dets 2021.
Case study: Utilitase jätkusuutlikkuse ja ESG aastaaruande koostamine
Case study: Nordic Milki jätkusuutlikkuse strateegia
Nordic Milki jätkusuutlikkuse strateegia
Nordic Milk on üks Eesti juhtivaid toidutööstusettevõtteid, kellele kuuluvad Farmi ja Tere piimatoodete ja Deary taimsete toodete brändid. Nordic Milk on Sustinerega varasemalt läbi viinud CO2 jalajälje hindamise ja jätkas nüüd koostööd tervikliku jätkusuutlikkuse strateegia koostamiseks.