Filtreeri postitusi

Case study: Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemade ja strateegilise tegevusplaani loomine aastaks 2021-2023

Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemade ja strateegilise tegevusplaani loomine aastaks 2021-2023 

Ülemiste keskus on Eesti suurim ja populaarseim moe- ja meelelahutuskeskus. Ülemiste keskuse jaoks on oluline teadlikult juhtida oma tegevusest tulenevaid mõjusid ja käituda vastutustundlikult. Projekt „Ülemiste keskuse ühiskondliku vastutuse fookusteemad ja strateegiline tegevusplaan 2021-2023“ viidi ellu koos Ülemiste keskuse tegevtiimi ja huvigruppidega ajavahemikus sept 2020 - mai 2021. Projekti teine osa „Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse juhtimisraamistik“ teostati nov-dets 2021.


Case study: Utilitase jätkusuutlikkuse ja ESG aastaaruande koostamine

Utilitas

Utilitase jätkusuutlikkuse ja ESG aastaaruande koostamine

Utilitas on Eesti energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine. Utilitas on suurim taastuvenergia tootja Eestis. Sustinere on aidanud koostada Utilitase 2020. ja 2021. aasta tegevusaruandeid. See on olnud osa meie laiemast koostööst Utilitase jätkusuustlikkuse teemade eesmärgistamisel, keskkonnamõjude analüüsimisel ning läbipaistvuse suurendamisel.